Sortowanie

Wyświetlanie 1–50 z 280 wyników

Sortowanie

System CAMELEON to innowacyjne na skalę światową rozwiązanie do projektowania oświetlenia. Innowacyjność polega na pełnym spersonalizowaniu produktu według potrzeb Klienta. System wyróżnia się m.in. poprzez kompatybilność wszystkich podzespołów ze sobą oraz możliwości dostosowania końcowego produktu do osobistych preferencji zamawiającego. 

System CAMELEON pozwala na tworzenie wielopunktowych lamp, z różnym rodzajem kloszy, opraw, długości przewodów czy sposobu zawieszenia. By stworzyć swoją lampę musimy przejść przez 4 kroki.

Jako pierwsze wybieramy odpowiedni klosz i/lub lampę, który najbardziej będzie pasował do wystroju naszego pomieszczenia.

Następnie przechodzimy do wybrania „zawieszenia”. Wybieramy w nim rodzaj oraz kolor oprawki, a także długość kabla, jaki będzie nam potrzebny do zamontowania lampy.

Kolejnym krokiem jest wybór puszki. Do wyboru mamy układ horyzontalno-wertykalny (CANOPY A i D), układ wertykalny (CANOPY B i C) oraz pojedynczy.

Ostatnim etapem jest dobór akcesorii montażowych.  Po wybraniu elementów z każdej wymienionej kategorii możemy mieć pewność, że mamy wszystkie niezbędne elementy do złożenia naszej wymarzonej i wyjątkowej lampy.

Zapisz się do newslettera