Sortowanie

Wyświetlanie 1–50 z 52 wyników

Sortowanie

Osoby szukające funkcjonalnego i praktycznego oświetlenia powinny zainteresować się szynoprzewodami. Szynoprzewody oświetleniowe dają możliwość wielopunktowego oświetlenia pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla dużych przestrzeni. Szynoprzewody w formie reflektorów pomogą w zaaranżowaniu nowoczesnej przestrzeni w stylu industrialnym i skandynawskim.

Nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność szynoprzewodów

Szynoprzewody to popularne rozwiązanie, które zostało docenione nie tylko przez właścicieli sklepów czy restauratorów. Kojarzą się z nowoczesnym i stylowym charakterem wnętrz. Pozwalają na stworzenie efektownych instalacji świetlnych w pionie lub poziomie. Obecnie dają praktycznie nieograniczone możliwości dla kreatywnego wykorzystania instalacji tego typu. Mogą być montowany na suficie czy ścianie. Są uniwersalnym oświetleniem, które znajdą zastosowanie nie tylko w dużych pomieszczeniach, ale także w tych mniejszych. Wykorzystanie szynoprzewodów zależy jedynie od Twojej inwencji!

Ten rodzaj oświetlenia może być rozbudowany nawet do 5 żarówek. To uniwersalne oświetlenie, które z powodzeniem zastąpi inne rodzaje lamp. Wszystko dzięki możliwości regulacji ścieżki padania światła, a także ilości zaświeconych żarówek. System 1-fazowy pozwala na włączenie wszystkich żarówek jednym przełącznikiem światła, natomiast system 3-fazowy pozwala na włączenie żarówek dwoma przełącznikami dzięki czemu, możemy stopniować natężenie światła.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się szynoprzewody?

Dzięki nowoczesnemu designowi szynoprzewody zbudowane z reflektorów doskonale dopełnią wnętrza utrzymane w nowoczesnym, modnym i minimalistycznym stylu. Nieco surowy i zachowawczy charakter lamp tego stylu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w domu. To idealny wybór do kuchni, salonu czy przedpokoju, oświetlenie reflektorowe sprawdzi się także jako podświetlenie wybranego elementu lub punktu w pomieszczeniu. Te dekoracyjne lampy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapisz się do newslettera